770102-2023 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w 2024 roku z nieruchomości zamieszkałych oraz PSZOK na terenie Miasta i Gminy Drobin
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w 2024 roku z nieruchomości zamieszkałych oraz PSZOK na terenie Miasta i Gminy Drobin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych,z domków letniskowych i nieruchomości rekreacyjno–wypoczynkowych oraz PSZOK na terenie Miasta i Gminy Drobin.Wykonawca zobowiązany będzie do:1. Świadczenia usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i właścicieli domków letniskowych oraz nieruchomości rekreacyjno - wypoczynkowych na terenie Miasta i Gminy Drobin obejmującej odbiór odpadów: -pozostałości po segregacji,- selektywnie gromadzonych:• papier obejmujący selektywnie zebrane odpady z papieru i tektury,• szkło oraz odpady opakowaniowe ze szkła,•metale w tym odpady opakowaniowe z metali, tworzywa sztuczne w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, opakowania wielomateriałowe,•odpady ulegające biodegradacji oraz odpady zielone,Rodzaje urządzeń do gromadzenia odpadów: •Pozostałości po segregacji – wyłącznie pojemniki (...)
Interne Kennung: PZ.271.27.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, z domków letniskowych i nieruchomości rekreacyjno – wypoczynkowych oraz PSZOK na terenie Miasta i Gminy Drobin. Wykonawca zobowiązany będzie do: 1. Świadczenia usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i właścicieli domków letniskowych oraz nieruchomości rekreacyjno - wypoczynkowych na terenie Miasta i Gminy Drobin obejmującej odbiór odpadów: - pozostałości po segregacji, - selektywnie gromadzonych: • papier obejmujący selektywnie zebrane odpady z papieru i tektury, • szkło oraz odpady opakowaniowe ze szkła, • metale w tym odpady opakowaniowe z metali, tworzywa sztuczne w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, opakowania wielomateriałowe, • odpady ulegające biodegradacji oraz odpady zielone, Rodzaje urządzeń do gromadzenia odpadów: • Pozostałości po segregacji – wyłącznie pojemniki, • pozostałe wysegregowane frakcje – pojemniki lub worki. • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych – pojemniki.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle