770146-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Europese aanbesteding Financiële Applicatie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Financiële Applicatie
Beschreibung: De gemeente Oude IJsselstreek is voornemens een opdracht te verstrekken voor de aanschaf, implementatie (inclusief migratie) én instandhouding van een applicatie die de processen en diensten binnen de financiële keten kan optimaliseren en automatiseren en tevens ondersteunend is in de dienstverlening aan inwoners en ondernemers. onbekend
Interne Kennung: Zaaknummer: 1302315
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Financiële applicatie
Beschreibung: De gemeente Oude IJsselstreek is voornemens een opdracht te verstrekken voor de aanschaf, implementatie (inclusief migratie) én instandhouding van een applicatie die de processen en diensten binnen de financiële keten kan optimaliseren en automatiseren en tevens ondersteunend is in de dienstverlening aan inwoners en ondernemers.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente wil een dienstverleningsovereenkomst aangaan voor de duur van zeven (7) jaar met de optie tot verlenging.