770197-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im pyrotechnischen Bereich – D3 0301-0305/I, pyrotechnický průzkum - část 2. - D3 0302 Jílové u Prahy – Hostěradice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD3 0301-0305/I, pyrotechnický průzkum - část 2. - D3 0302 Jílové u Prahy – Hostěradice
BeschreibungPředmětem plnění je provedení celoplošného pyrotechnického průzkumu v zájmové ploše záboru staveniště před realizací stavby D3 středočeské.
Interne Kennung02PB-001181
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92360000 Dienstleistungen im pyrotechnischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění Smlouvy, pokud budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení Smlouvy ze strany dodavatele nebo pro předčasné ukončení Smlouvy ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele, a to buď cestou ukončení Smlouvy, nebo cestou postoupení pohledávky ve smyslu § 1879 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít Smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístí jako další v pořadí v rámci tohoto zadávacího řízení, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele, poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně.