2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych oraz transport i obsługa, zagospodarowanie odpadów komunalnych z gminnego punktu selektywnej zbiórki odpadów w Zarszynie.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia zawiera wykonywanie usługi polegającej na odbieraniu odpadów komunalnych zmieszanych, selektywnych z nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych w granicach administracyjnych Gminy Zarszyn oraz transport, obsługa i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gminnego punktu selektywnej zbiórki odpadów (GPSZOK). Usługa odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych obejmuje następujące miejscowości: Bażanówka, Długie, Jaćmierz, Jaćmierz-Przedmieście, Nowosielce, Odrzechowa, Pastwiska, Pielnia, Posada Jaćmierska, Posada Zarszyńska i Zarszyn. Zameldowanych na pobyt stały w Gminie Zarszyn na dzień 30 września 2025 r. było 8928 osób. Odbieraniem odpadów komunalnych objętych zostanie około 7232 osób (liczba mieszkańców na podstawie danych pochodzących za złożonych przez właścicieli nieruchomości deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi), które zamieszkują w 2501 gospodarstwach na terenie 11 sołectw, podzielonych na 2 rejony. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: IDG.271.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi polegającej na odbieraniu odpadów komunalnych zmieszanych, selektywnych z nieruchomości zamieszkałych zlokalizowanych w granicach administracyjnych Gminy Zarszyn oraz transport, obsługa i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gminnego punktu selektywnej zbiórki odpadów (GPSZOK). Usługa odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych obejmuje następujące miejscowości: Bażanówka, Długie, Jaćmierz, Jaćmierz-Przedmieście, Nowosielce, Odrzechowa, Pastwiska, Pielnia, Posada Jaćmierska, Posada Zarszyńska i Zarszyn. Zameldowanych na pobyt stały w Gminie Zarszyn na dzień 30 września 2025 r. było 8928 osób. Odbieraniem odpadów komunalnych objętych zostanie około 7232 osób (liczba mieszkańców na podstawie danych pochodzących za złożonych przez właścicieli nieruchomości deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi), które zamieszkują w 2501 gospodarstwach na terenie 11 sołectw, podzielonych na 2 rejony. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ