See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu nieruchomości, położonych w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska oraz ich transport do Zakładu Utylizacyjnego Sp. z o.o. w Gdańsku – sektor VI.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu nieruchomości, położonych w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska oraz ich transport do Zakładu Utylizacyjnego Sp. z o.o. w Gdańsku – sektor VI.
Interne Kennung: BZP.271.65.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu nieruchomości, położonych w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska oraz ich transport do Zakładu Utylizacyjnego Sp. z o.o. w Gdańsku – sektor VI. Warunki udziału w postępowaniu, jakie musi spełnić wykonawca oraz podstawy wykluczenia zostały określone zaproszeniu do negocjacji.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 34928480 Abfallcontainer und -körbe