See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i montaż wyposażenia pracowni szkolnych oraz sprzętu TIK do Zespołu Szkół nr 5 w Tychach w ramach realizacji projektu pn. „Poprawa jakości oraz dostępności edukacji poprzez rozwój kształcenia, w szczególności branżowego w tyskich szkołach branżowych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia pracowni szkolnych oraz sprzętu TIK do Zespołu Szkół nr 5 w Tychach w ramach realizacji projektu pn. „Poprawa jakości oraz dostępności edukacji poprzez rozwój kształcenia, w szczególności branżowego w tyskich szkołach branżowych i technicznych” z podziałem na dziewięć części zwanymi dalej zadaniami: Zadanie nr 1 – zakup i dostawa wyposażenia do pracowni: budowlanych, mechanicznej, obróbki ręcznej, narzędziowni oraz instruktażowej; Zadanie nr 2 – zakup i dostawa wyposażenia do pracowni architektury krajobrazu; Zadanie nr 3 – zakup i dostawa wyposażenia do pracowni fryzjerskiej i trychologicznej; Zadanie nr 4 – zakup i dostawa mebli; Zadanie nr 5 – zakup, dostawa i montaż maszyn i urządzeń CNC wraz z oprzyrządowaniem; Zadanie nr 6 – zakup, dostawa i montaż wyposażenia do pracowni stolarskiej; Zadanie nr 7 – zakup i dostawa robota PLC; Zadanie nr 8 – zakup i dostawa sprzętu multimedialnego z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK); Zadanie nr 9 – zakup i dostawa oprogramowania CAM.
Vorherige Bekanntmachung: 556501-2025
Interne Kennung: PZP.271.33.2025.AM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia do pracowni fryzjerskiej i trychologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia do pracowni fryzjerskiej i trychologicznej, zgodnie z wymaganiami i parametrami zamawiającego określonymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2B do SWZ.
Interne Kennung: PZP.271.33.2025.AM_Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39712200 Geräte zur Haarpflege
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i dostawa mebli
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli, zgodnie z wymaganiami i parametrami zamawiającego określonymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2C do SWZ.
Interne Kennung: PZP.271.33.2025.AM_Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 30192170 Anschlagtafeln
Los: LOT-0005
Titel: Zakup, dostawa i montaż maszyn i urządzeń CNC wraz z oprzyrządowaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż maszyn i urządzeń CNC wraz z oprzyrządowaniem, zgodnie z wymaganiami i parametrami zamawiającego określonymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2D do SWZ.
Interne Kennung: PZP.271.33.2025.AM_Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42670000 Teile und Zubehör für Werkzeugmaschinen, 38410000 Zählinstrumente, 43810000 Holzbearbeitungsmaschinen, 42623000 Fräsmaschinen, 42621000 Drehmaschinen, 42600000 Werkzeugmaschinen, 42612000 Bearbeitungszentrum, 44510000 Werkzeug
Los: LOT-0007
Titel: Zakup i dostawa robota PLC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa robota PLC, zgodnie z wymaganiami i parametrami zamawiającego określonymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2F do SWZ.
Interne Kennung: PZP.271.33.2025.AM_Zadanie nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter