770240-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami
BeschreibungPrzedmiot zamówienia podzielony został na 3 następujące części: 1. Część 1: „Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie: ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej A. Ubezpieczenie odpowiedzialność Cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia B. Ubezpieczenie mienie od wszystkich ryzyk C. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego D. Ubezpieczenie maszyn budowlanych CPM 2. Część 2: „Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych A. Obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadacza pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów B. Ubezpieczenie autocasco C. Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów D. Ubezpieczenie Assistance 3. Część 3: „Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie Ubezpieczenie NNW Członków OSP I Wolontariuszy • Ubezpieczenie NNW członków Ochotniczych Straży Pożarnych- wariant I - ubezpieczenie obowiązkowe • Ubezpieczenie NNW członków Ochotniczych Straży Pożarnych- wariant II- ubezpieczenie dobrowolne • Ubezpieczenie NNW wolontariuszy, asystentów rodziny, biorących udział przy organizacji imprez rekreacyjno- sportowych, sportowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Istotnych Warunków zamówienia wraz z załącznikami.
Interne KennungBZP/271/67/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: „Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie: ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej
BeschreibungCzęść 1: „Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie: ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej A. Ubezpieczenie odpowiedzialność Cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia B. Ubezpieczenie mienie od wszystkich ryzyk C. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego D. Ubezpieczenie maszyn budowlanych CPM Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Istotnych Warunków zamówienia wraz z załącznikami.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: „Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych”
Beschreibung2. Część 2: „Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych A. Obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadacza pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów B. Ubezpieczenie autocasco C. Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów D. Ubezpieczenie Assistance Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Istotnych Warunków zamówienia wraz z załącznikami.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: „Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie Ubezpieczenie NNW Członków OSP I Wolontariuszy
Beschreibung3. Część 3: „Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie Ubezpieczenie NNW Członków OSP I Wolontariuszy • Ubezpieczenie NNW członków Ochotniczych Straży Pożarnych- wariant I - ubezpieczenie obowiązkowe • Ubezpieczenie NNW członków Ochotniczych Straży Pożarnych- wariant II- ubezpieczenie dobrowolne • Ubezpieczenie NNW wolontariuszy, asystentów rodziny, biorących udział przy organizacji imprez rekreacyjno- sportowych, sportowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Istotnych Warunków zamówienia wraz z załącznikami.
Interne KennungCzęść 3