See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa standardów i wzorców do HPLC i LC - MS/MS dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa standardów i wzorców do HPLC i LC - MS/MS dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj.: Część nr 1 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania substancji przeciwbakteryjnych - antybiotyki i chemioterapeutyki oraz chloramfenikol; Część nr 2 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania kokcydistatyków; Część nr 3 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania makrocyklicznych laktonów; Część nr 4 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania metabolitów nitrofuranów; Część nr 5 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania barwników i histaminy; Część nr 6 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania hormonów.
Vorherige Bekanntmachung: 680627-2025
Interne Kennung: WIW-AD.272.36.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania makrocyklicznych laktonów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa standardów i wzorców do badań w kierunku oznaczania makrocyklicznych laktonów
Interne Kennung: WIW-AD.272.36.2025 - Część nr 3