See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Pakiet 1 Endoprotezy stawu biodrowego bezcementowe z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy oraz dzierżawą napędu (z wyłączeniem instrumentarium rewizyjnego). Pakiet 2 Endoprotezy stawu kolanowego z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy oraz dzierżawą napędu (z wyłączeniem instrumentarium rewizyjnego). Pakiet 3 Protezy cementowe stawu biodrowego z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 4 Protezy barku z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 5 Implanty artroskopowe do stosowania w obrębie kolana i barku z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy - z wyłączeniem ACL do danego przypadku. Pakiet 6 Kotwice z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 7 System płytek, kabli i haczyków do leczenia złamań okołoprotezowych skośnych z użyczeniem zestawu narzędzi na czas obowiązywania umowy. Pakiet 8 Gwoździe, śruby, zaślepki, płyty do złamań z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 9 Endoproteza połowicza stawu biodrowego z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 10 Kotwice artroskopowe oraz system autologiczny regeneracji chrząstki z użyczeniem do danego przypadku. Pakiet 11 Proteza krótkotrzpieniowa z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 12 Protezy stawu łokciowego z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku. Pakiet 13 Gwoździe odpiętowe z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku. Pakiet 14 Protezy stawu śródręczno-nadgarstka kciuka z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku. Pakiet 15 Elastyczne protezy stawów MCP i PIP z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku. Pakiet 16 Cement kostny. Pakiet 17 Kaptury ochronne z panoramiczną szybką na twarz z użyczeniem hełmów na czas obowiązywania umowy. Pakiet 18 Ostrza do piły oscylacyjnej. Pakiet 19 Druty Kirschnera, wkręty korowe, gwoździe Steinmanna. Pakiet 20 Membrany do rekonstrukcji chrząstki stawowej. Pakiet 21 Taśmy do złamań okołoprotezowych kości długich z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 22 Membrany kolagenowe do ubytków chrząstki. Pakiet 23 Formy (spacery) kolanowe z użyczeniem wyrobów medycznych na czas obowiązywania umowy. Pakiet 24 Biomateriały. Pakiet 25 Mieszalniki, ostrza. Pakiet 26 Preparat syntetyczny, bioaktywny, osteokondukcyjny, osteostymulacyjny, przeznaczony do stosowania przy wypełnianiu, zastępowaniu i rekonstrukcji ubytków kostnych. Pakiet 27 Implanty, płyty, śruby do stabilizacji złamań z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy oraz dzierżawą napędu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 2 będących integralną częścią SWZ. Zamawiający wymaga zaoferowania przedmiotów zamówienia, które spełniają wymagania opisane w SWZ. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowym na okres: 12 miesięcy.
Interne Kennung: ZP/46/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Endoprotezy stawu biodrowego bezcementowe z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy oraz dzierżawą napędu (z wyłączeniem instrumentarium rewizyjnego).
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 2 będący integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Endoprotezy stawu kolanowego z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy oraz dzierżawą napędu (z wyłączeniem instrumentarium rewizyjnego).
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Protezy cementowe stawu biodrowego z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Protezy barku z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 1, będących integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Implanty artroskopowe do stosowania w obrębie kolana i barku z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy - z wyłączeniem ACL do danego przypadku.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 Kotwice z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 6
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 System płytek, kabli i haczyków do leczenia złamań okołoprotezowych skośnych z użyczeniem zestawu narzędzi na czas obowiązywania umowy.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 Gwoździe, śruby, zaślepki, płyty do złamań z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 2, będących integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 Endoproteza połowicza stawu biodrowego z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 Kotwice artroskopowe oraz system autologiczny regeneracji chrząstki z użyczeniem do danego przypadku.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 Proteza krótkotrzpieniowa z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 Protezy stawu łokciowego z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 Gwoździe odpiętowe z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 Protezy stawu śródręczno-nadgarstka kciuka z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 Elastyczne protezy stawów MCP i PIP z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 2 będących integralną częścią SWZ.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 Cement kostny.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 16
Haupteinstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 Kaptury ochronne z panoramiczną szybką na twarz z użyczeniem hełmów na czas obowiązywania umowy.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 17
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 Ostrza do piły oscylacyjnej.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 Druty Kirschnera, wkręty korowe, gwoździe Steinmanna.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 Membrany do rekonstrukcji chrząstki stawowej.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 Taśmy do złamań okołoprotezowych kości długich z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 Membrany kolagenowe do ubytków chrząstki.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 Formy (spacery) kolanowe z użyczeniem wyrobów medycznych na czas obowiązywania umowy.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 Biomateriały.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 Mieszalniki, ostrza.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 Preparat syntetyczny, bioaktywny, osteokondukcyjny, osteostymulacyjny, przeznaczony do stosowania przy wypełnianiu, zastępowaniu i rekonstrukcji ubytków kostnych.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 Implanty, płyty, śruby do stabilizacji złamań z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy oraz dzierżawą napędu.
Interne Kennung: ZP/46/2025 - PAKIET 27