See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę dostawę sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Vorherige Bekanntmachung: 758637-2025
Interne Kennung: EZ.271.222.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający musi rozpocząć działalność Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej w nowym budynku w jak najszybszym terminie nie później niż w IV kwartale tego roku, co jest niemożliwe bez koniecznego wyposażenia sprzętowego objętego finansowaniem Ministra Zdrowia. Do czasu uruchomienia Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej w nowej lokalizacji Zamawiający musi zlecać wykonywanie badań laboratoryjnych podmiotowi zewnętrznemu i z tego tytułu ponosi wyższe koszty wykonywania takich usług. Skrócenie terminu otwarcia ofert w procedurze zamówień publicznych na zakup wyposażenia laboratoryjnego pozwoli szybciej rozstrzygnąć postępowanie, a po wyborze wykonawcy i i realizacji zamówienia nastąpi otwarcie nowego laboratorium Zamawiającego i rezygnacja z usług podmiotu zewnętrznego. Pozwoli to Zamawiającemu zaoszczędzić wydatkowanie publicznych pieniędzy na ten cel, bo koszty własnego laboratorium będą niższe.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Mikroskop Fluorescencyjny z oprogramowaniem Fluorescencyjnej Hybrydyzacji In Situ (FISH)– 1 szt.
Beschreibung: Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ „Zestawienie parametrów technicznych, warunków gwarancji i szkoleń” – Załącznik nr 2 oraz wzorze umowy – Załącznik nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Aparat do oceny jakości i długości bibliotek - 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 2