770318-2025 - Ergebnis
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – „Zaciągnięcie długoterminowego kredytu bankowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów w latach poprzednich w kwocie3 322 634,96 zł”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zaciągnięcie długoterminowego kredytu bankowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów w latach poprzednich w kwocie3 322 634,96 zł”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie długoterminowego kredytu bankowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów w latach poprzednich w kwocie 3 322 634,96 zł zgodnie z uchwałą nr 152 /2025 dnia 12 sierpnia 2025 roku Zarządu Powiatu w Lipnie, w walucie polskiej na okres kredytowania wynoszący 180 miesięcy. a) Bank stawia do dyspozycji Kredytobiorcy kredyt w ciągu 7 dni od zawarcia umowy o udzielenie kredytu. b) Zabezpieczenie kredytu stanowić będzie weksel własny „in blanco” bez protestu wraz z deklaracją wekslową. c) Zamawiający zastrzega sobie możliwość wcześniejszej spłaty kredytu /bez konsekwencji finansowych, po uprzednim zawiadomieniu banku/ d) Nazwa i kod określony według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) dla niniejszego przedmiotu zamówienia: e) 66000000-0 – usługi finansowe i ubezpieczeniowe 66113000-5 - usługi udzielenia kredytu f) spłata kapitału następować będzie od miesiąca stycznia 2026 roku ( realizacja 178 miesięcy ), natomiast spłata odsetek obejmować będzie okres 180 miesięcy
Interne KennungZmZ.272.21.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Zaciągnięcie długoterminowego kredytu bankowego na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów w latach poprzednich w kwocie 3 322 634,96 zł”
Interne KennungZmZ.272.25.2025
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung