See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa półmasek filtrujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Beschreibung: Zakup i dostawa półmasek filtrujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Interne Kennung: 702501236
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42924790 Geruchsneutralisierungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: umowa nr 702503381
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Minova Ekochem w części zamówienia nr 1.
Interne Kennung: umowa nr 702503381