2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem pojazdów na potrzeby Dolina Rzeki Sidra Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest najem pojazdów na potrzeby Dolina Rzeki Sidra Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce:
Interne Kennung: DRS.DZ-DB.Ub.263.1.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60180000 Vermietung von Fahrzeugen für den Gütertransport mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest najem pojazdów na potrzeby Dolina Rzeki Sidra Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce: 2. Zamówienie obejmuje najem: a) Ciągnik rolniczy 1szt. b) Koparko – ładowarka kołowa samobieżna z osprzętem 1 szt. - osprzęt ładowarkowy koparko – ładowarki kołowej samobieżnej 1 szt. - osprzęt koparkowy koparko – ładowarki kołowej samobieżnej 1 szt. c) Samochód ciężarowy z napędem 8 x 4 - 1szt. d) Walec do robót ziemnych -szt 1 e) Walec ogumiony - szt 1 f) Równiarka samobieżna - szt 1 g) Koparka kołowa - szt 1 3. Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do zaproszenia „Projektowane postanowienia umowy” i załącznik nr 2 „Opis przedmiotu zamówienia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16720000 Gebrauchte Traktoren, 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen, 34142300 Muldenkipper, 43261000 Löffelbagger, 45520000 Vermietung von Maschinen für Erdbewegungen mit Bedienungspersonal, 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer, 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer, 77112000 Vermietung von Mähern oder landwirtschaftlichen Geräten mit Bedienungspersonal