2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdu specjalistycznego z odzyskiem wody do czyszczenia kanalizacji w ramach leasingu operacyjnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego samochodu specjalistycznego (ciśnieniowo-ssącego) z systemem odzysku wody, do czyszczenia kanalizacji, w ramach leasingu operacyjnego. 2. Specyfikację techniczną samochodu zawiera SWZ. 3. Podstawowe wymagania leasingu: 1) Leasing operacyjny; 2) Waluta leasingu: PLN; 3) Opłata wstępna - 5 % wartości pojazdu netto, płatna po zawarciu umowy, nie wcześniej niż 30 dni przed datą przekazania pojazdu Zamawiającemu. 4) Okres finansowania: 60 miesięcy (59 miesięcznych rat leasingu w stałej wysokości, pierwsza rata płatna w miesiącu następnym po przekazaniu pojazdu Zamawiającemu i wykup); 5) Opcja wykupu przedmiotu leasingu – po zakończeniu trwania umowy leasingowej z momentem zapłaty ostatniej raty leasingowej, pod warunkiem spłacenia wszelkich należności, Zamawiający będzie miał prawo wykupu przedmiotu leasingu za cenę równą jego wartości końcowej, w wysokości 10% ceny netto przedmiotu zamówienia wynikającej z ceny ofertowej i zawartej umowy. 4. Pozostałe wymagania leasingu oraz obowiązki Wykonawcy przed zawarciem umowy w SWZ.
Interne Kennung: ZP1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück