2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Stoczek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i uruchomieniem fabrycznie nowych instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji pomp ciepła na/w budynkach użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie gm. Stoczek. Przedmiot zamówienia będzie dostarczany i montowany na terenie budynków zlokalizowanych pod n/w adresami: 1) Budynek Urzędu Gminy w Stoczku, ul. Kosowskiej 5, dz. nr ew. 1301; 2) Budynek Samorządowego Domu Pomocy Społecznej w Starych Lipkach, dz. nr ew. 949/2; 3) Budynek Zespołu Oświatowego w Grygrowie, dz. nr ew. 149; 4) Budynek Zespołu Oświatowego w Stoczku, przy ul. Węgrowskiej 34, dz. nr ew. 1446/5; 5) Budynek Zespołu Oświatowego w Stoczku, przy ul. Armii Krajowej 1, dz. nr ew. 876/2. Zamówienie udzielane jest na podstawie szczegółowych warunków i zasad Regulaminu Naboru Wniosków o dofinansowanie z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, ustanowionego Uchwałą Rady Ministrów nr 84/2021 z dnia 1 lipca 2021 r. oraz Wstępnej Promesy (NR 01/2021/3640/PolskiLad) dot. dofinansowania inwestycji z powyższego Programu. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa Dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ, na którą składa się: Dokumentacja projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, a także pomocniczo Przedmiar robót, który nie stanowi podstawy do ustalenia wysokości wynagrodzenia w związku z przyjęciem wynagrodzenia ryczałtowego.
Interne Kennung: ZPI.271.9.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i uruchomieniem fabrycznie nowych instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji pomp ciepła na/w budynkach użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie gm. Stoczek. Przedmiot zamówienia będzie dostarczany i montowany na terenie budynków zlokalizowanych pod n/w adresami: 1) Budynek Urzędu Gminy w Stoczku, ul. Kosowskiej 5, dz. nr ew. 1301; 2) Budynek Samorządowego Domu Pomocy Społecznej w Starych Lipkach, dz. nr ew. 949/2; 3) Budynek Zespołu Oświatowego w Grygrowie, dz. nr ew. 149; 4) Budynek Zespołu Oświatowego w Stoczku, przy ul. Węgrowskiej 34, dz. nr ew. 1446/5; 5) Budynek Zespołu Oświatowego w Stoczku, przy ul. Armii Krajowej 1, dz. nr ew. 876/2.