See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa profesjonalnych środków czystości oraz specjalistycznego sprzętu do sprzątania.
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa profesjonalnych środków czystości oraz specjalistycznego sprzętu do sprzątania w podziale na 5 zadań: 1) Zadanie nr 1 – płyny oraz środki czyszczące, 2) Zadanie nr 2 – czyściwa, dozowniki oraz mydło w płynie, 3) Zadanie nr 3 – worki na odpady, 4) Zadanie nr 4 – środki do ochrony rąk, 5) Zadanie nr 5 – sprzęt do sprzątania. 2. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Specyfikacji Technicznej (dalej: „ST”) wraz z załącznikami nr 1-6, stanowiącej załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: "SWZ"). 3. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz Wzorem Umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 569104-2025
Interne Kennung: WP.25.00119.2025.S.W.RAOL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 18930000 Säcke und Beutel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa profesjonalnych środków czystości oraz specjalistycznego sprzętu do sprzątania - Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (Zadania nr 1) jest dostawa środków czystości (płynów oraz środków czyszczących) wyszczególnionych w załączniku nr 1 do Specyfikacji Technicznej.
Interne Kennung: WP.25.00119.2025.S.W.RAOL - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa profesjonalnych środków czystości oraz specjalistycznego sprzętu do sprzątania - Zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (Zadania nr 2) jest dostawa środków czystości (czyściwa, dozowniki oraz mydło w płynie) wyszczególnionych w załączniku nr 2 do Specyfikacji Technicznej.
Interne Kennung: WP.25.00119.2025.S.W.RAOL - Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa profesjonalnych środków czystości oraz specjalistycznego sprzętu do sprzątania - Zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (Zadania nr 3) jest dostawa worków na odpady wyszczególnionych w załączniku nr 3 do Specyfikacji Technicznej.
Interne Kennung: WP.25.00119.2025.S.W.RAOL - Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa profesjonalnych środków czystości oraz specjalistycznego sprzętu do sprzątania - Zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (Zadania nr 4) jest dostawa środków do ochrony rąk wyszczególnionych w załączniku nr 4 do Specyfikacji Technicznej.
Interne Kennung: WP.25.00119.2025.S.W.RAOL - Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa profesjonalnych środków czystości oraz specjalistycznego sprzętu do sprzątania - Zadanie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (Zadania nr 5) jest dostawa sprzętu do sprzątania wyszczególnionego w załączniku nr 5 do Specyfikacji Technicznej.
Interne Kennung: WP.25.00119.2025.S.W.RAOL - Zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art