770559-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych urządzeń, zgodnych z wymaganiami technicznymi określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Zamówienie obejmuje w szczególności dostawę komputerów stacjonarnych, monitorów, komputerów przenośnych, pamięci masowych zewnętrznych i wewnętrznych, serwerów, macierzy oraz dysków. 2. Postępowanie podzielone jest na 5 (pięć) części: 1) Część1 – Dostawa komputerów przenośnych 2) Część 2 – Dostawa komputerów stacjonarnych 3) Część 3 – Dostawa monitorów 4) Część 4 – Dostawa pamięci masowych zewnętrznych 5) Część 5 – Dostawa serwerów, macierzy, dysków 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”). Podane w przedmiotowych dokumentach parametry sprzętu należy traktować jako minimalne. W sytuacji, w której opis zawierałby wskazanie na konkretną nazwę, produkt lub producenta, Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania sprzętu równoważnego, o ile spełnia minimalne parametry. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia wskazuje się na konkretne normy / standardy, Zamawiający dopuszcza normy / standardy równoważne. 4. Zamówienie obejmuje transport, ubezpieczenie na czas transportu oraz rozładunek przedmiotu zamówienia do miejsca wskazanego przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego. Zamówienie obejmuje również pozostałe elementy wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią załącznik nr 5 do SWZ. 5. Zamówienie zostanie zrealizowane w ramach projektu pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowanego ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, umowa o dofinansowanie FERC.02.03-IP.01-0003/25-00. 6. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Pzp jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: ZP.25.63.2025.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30234000 Speichermedien, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30237230 Cache-Speicher, 48820000 Server, 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa komputerów przenośnych
Beschreibung: Część 1 zamówienia. Dostawa komputerów przenośnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: ZP.25.63.2025.1 - Część 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych
Beschreibung: Część 2 zamówienia. Dostawa komputerów stacjonarnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: ZP.25.63.2025.1 - Część 2 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa monitorów
Beschreibung: Część 3 zamówienia. Dostawa monitorów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1c do SWZ.
Interne Kennung: ZP.25.63.2025.1 - Część 3 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa pamięci masowych zewnętrznych
Beschreibung: Cześć 4 zamówienia. Dostawa pamięci masowych zewnętrznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w zał. 1d do SWZ.
Interne Kennung: ZP.25.63.2025.1 - Część4 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237230 Cache-Speicher
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa serwerów, macierzy, dysków
Beschreibung: Część 5 zamówienia. Dostawa serwerów, macierzy, dysków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w zał. nr 1e do SWZ.
Interne Kennung: ZP.25.63.2025.1 - Część 5 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 30234000 Speichermedien, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30230000 Computerbezogene Geräte