See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ODCZYNNIKÓW DO BADAŃ METODAMI BIOLOGII MOLEKULARNEJ WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORÓW DO BADAŃ
Beschreibung: ZAKUP ODCZYNNIKÓW DO BADAŃ METODAMI BIOLOGII MOLEKULARNEJ WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORÓW DO BADAŃ
Vorherige Bekanntmachung: 417838-2025
Interne Kennung: RCKiK.DAG.235.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434520 Blutanalysegeräte, 33124130 Diagnostische Ausstattung, 33124100 Diagnostikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZAKUP ODCZYNNIKÓW DO BADAŃ METODAMI BIOLOGII MOLEKULARNEJWRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORÓW DO BADAŃ
Beschreibung: ZAKUP ODCZYNNIKÓW DO BADAŃ METODAMI BIOLOGII MOLEKULARNEJWRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORÓW DO BADAŃ