2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DLA GMINNEJ STOŁÓWKI W IZABELINIE W ROKU 2026 (2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla Gminnej Stołówki w Izabelinie na rok 2026, w podziale na 2 części zamówienia: 1) Część 1 - Mięso i wędliny; 2) Część 2 - Wyroby garmażeryjne. 2. Zestawienie przewidywanych ilości asortymentu oraz wymagania dla poszczególnych artykułów spożywczych zostały określone w załączonym do SWZ opisie przedmiotu zamówienia. Ilości podane w zestawieniu są ilościami szacowanymi przez zamawiającego na podstawie zużycia za poprzedni okres funkcjonowania Stołówki. Faktyczne ilości artykułów spożywczych do dostarczenia będą zależne od bieżącego zapotrzebowania Stołówki.
Vorherige Bekanntmachung: 486148-2025
Interne Kennung: ZP.271.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, że termin składania ofert został skrócony zgodnie z art. 138 ust 2 pkt 1 ustawy Pzp. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod nr 486148-2025 w dniu 24.07.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Mięso i wędliny
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15111100 Rindfleisch, 15131130 Würste
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Wyroby garmażeryjne
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 15851000 Mehlwaren