See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De diensten van een communicatiebureau
Beschreibung: De Landsbond van de Onafhankelijke Ziekenfondsen doet een beroep op de diensten van een communicatiebureau voor begeleiding in de audiovisuele (filmpjes, podcasts) en redactionele content productie, en voor de uitwerking van notoriteitscampagnes. Deze producties zijn met name gericht op het verspreiden van preventieboodschappen onder de leden van de Onafhankelijke Ziekenfondsen, het informeren van leden over de verplichte verzekering, het informeren van zorgverleners en partners over gezondheidsprioriteiten of het informeren van de medewerkers van de organisatie over haar interne activiteiten. Aangezien de Communicatiedienst van de Landsbond ook video's produceert, versterkt deze opdracht de dynamiek zonder interne initiatieven te vervangen.
Interne Kennung: T2025.030
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: T2025.030 - 1
Beschreibung: De diensten van een communicatiebureau
Interne Kennung: 1