2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky chemikálií pro projekt LERCO
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému bude za zadavatelem stanovených obchodních podmínek dodávka chemikálií pro potřeby projektu LERCO definovaných CPV kódy uvedenými v čl. 3.2. zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 670483-2023
Interne Kennung: 71/90162/VZ/2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24500000 Kunststoffe in Primärformen, 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse, 24224000 Farbmittel, 24200000 Farbstoffe und Pigmente, 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien, 24310000 Anorganische Grundchemikalien, 24311000 Chemische Elemente, anorganische Säuren und Verbindungen, 24320000 Organische Grundchemikalien, 24110000 Technische Gase, 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse, 24950000 Chemische Sonderpräparate, 24111500 Medizinische Gase, 24965000 Enzyme, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 33600000 Arzneimittel, 33690000 Varia, 33692000 Arzneimittellösungen, 33694000 Diagnostika, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33696300 Chemische Reagenzien, 33696500 Laborreagenzien, 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému bude za zadavatelem stanovených obchodních podmínek dodávka chemikálií pro potřeby projektu LERCO definovaných CPV kódy uvedenými v čl. 3.2. této zadávací dokumentace. Součástí dodávek v rámci jednotlivých zadávaných veřejných zakázek může být i doprava na místo plnění a předání dokladů, které se ke zboží vztahují. Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, včetně technických, obchodních a smluvních podmínek, vymezen vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona. Dílčí veřejné zakázky budou financovány z Operačního programu s názvem Spravedlivá transformace s názvem Life Environment Research Center Ostrava s reg. č. CZ.10.03.01/00/22_003/0000003.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24300000 Anorganische und organische Grundchemikalien, 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse, 24110000 Technische Gase, 24111500 Medizinische Gase, 24224000 Farbmittel, 24200000 Farbstoffe und Pigmente, 24100000 Gase, 24310000 Anorganische Grundchemikalien, 24311000 Chemische Elemente, anorganische Säuren und Verbindungen, 24320000 Organische Grundchemikalien, 24500000 Kunststoffe in Primärformen, 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse, 24950000 Chemische Sonderpräparate, 33696500 Laborreagenzien, 24965000 Enzyme, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 33600000 Arzneimittel, 33690000 Varia, 33692000 Arzneimittellösungen, 33694000 Diagnostika, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33696300 Chemische Reagenzien