See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odpowiednich urządzeń informatycznych zapewniających dostęp do informatycznych systemów medycznych, utrzymanie i zabezpieczenie przed utratą danych dla Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Opolu Lubelskim, w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odpowiednich urządzeń informatycznych zapewniających dostęp do informatycznych systemów medycznych, utrzymanie i zabezpieczenie przed utratą danych dla Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Opolu Lubelskim, w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym- w podziale na 2 zadania. ZADANIE PODZIELONE JEST NA DWIE CZĘŚCI (KAŻDY WYKONAWCA MA PRAWO ZŁOŻYĆ OFERTĘ NA DOWOLNĄ ILOŚĆ CZĘŚCI) NUMER ZADANIA WYPOSAŻENIE 1 “Dostawa i uruchomienie środowisk klastrowych wraz systemem ochrony przed utratą danych” 2 “Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych” SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAMÓWIENIA I MINIMALNE PARAMETRY TECHNICZNE WYMAGANE PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO DLA KAŻDEJ Z CZĘŚCI ZAMÓWIENIA OKREŚLA ZAŁĄCZNIK NR 1A dla każdej części
Vorherige Bekanntmachung: 472667-2025
Interne Kennung: P.ZM.381.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 “Dostawa i uruchomienie środowisk klastrowych wraz systemem ochrony przed utratą danych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odpowiednich urządzeń informatycznych zapewniających dostęp do informatycznych systemów medycznych, utrzymanie i zabezpieczenie przed utratą danych dla Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Opolu Lubelskim, w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym- w podziale na 2 zadania. ZADANIE PODZIELONE JEST NA DWIE CZĘŚCI (KAŻDY WYKONAWCA MA PRAWO ZŁOŻYĆ OFERTĘ NA DOWOLNĄ ILOŚĆ CZĘŚCI) NUMER ZADANIA- 1 “Dostawa i uruchomienie środowisk klastrowych wraz systemem ochrony przed utratą danych” SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAMÓWIENIA I MINIMALNE PARAMETRY TECHNICZNE WYMAGANE PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO DLA KAŻDEJ Z CZĘŚCI ZAMÓWIENIA OKREŚLA ZAŁĄCZNIK NR 1A
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 “Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych”
Beschreibung: PPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa odpowiednich urządzeń informatycznych zapewniających dostęp do informatycznych systemów medycznych, utrzymanie i zabezpieczenie przed utratą danych dla Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o. o. w Opolu Lubelskim, w ramach przedsięwzięcia pn. „Dostosowanie i wyposażenie budynku pawilonu szpitalnego ZOL w Opolu Lubelskim w celu rozwoju i zwiększenia efektywności opieki długoterminowej” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym- w podziale na 2 zadania. ZADANIE PODZIELONE JEST NA DWIE CZĘŚCI (KAŻDY WYKONAWCA MA PRAWO ZŁOŻYĆ OFERTĘ NA DOWOLNĄ ILOŚĆ CZĘŚCI) NUMER ZADANIA- 2 “Zadanie 2. “Dostawa sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych” SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAMÓWIENIA I MINIMALNE PARAMETRY TECHNICZNE WYMAGANE PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO DLA KAŻDEJ Z CZĘŚCI ZAMÓWIENIA OKREŚLA ZAŁĄCZNIK NR 1A