770718-2025 - Wettbewerb
Polen – Servieren von Mahlzeiten – 148/US/ZP/U/2025 - całodobowe żywienie pacjentów oraz posiłki profilaktyczne dla USK nr 2 UM w Łodzi w formie cateringu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel148/US/ZP/U/2025 - całodobowe żywienie pacjentów oraz posiłki profilaktyczne dla USK nr 2 UM w Łodzi w formie cateringu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest: całodobowe żywienie pacjentów oraz posiłki profilaktyczne dla USK nr 2 UM w Łodzi w formie cateringu, (zwane dalej usługą), realizowane zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ, w cenach określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ – zamówienie podzielone na 3 części (pakiety).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titelul. Żeromskiego
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
TitelPl. Hallera
LosLOT-0003
Titelul. Pieniny