See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SEZ Královopolská, a.s., I. etapa sanačních prací
Beschreibung: Předmětem plnění je provést sanaci saturované zóny znečištěné ropnými látkami a sanaci nesaturované zóny a konstrukčních materiálů znečištěných ropnými látkami. Odstranit potenciální zdroje ropného znečištění vody (podzemní nádrže na PHM a oleje a volná fáze ropných uhlovodíků, resp. vysoké koncentrace ropných látek v nesaturované zóně). Odstranit ohniska znečištění v místech výskytu volné fáze ropných uhlovodíků.
Interne Kennung: MF-30128/2020/4501-52
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90732300 Behandlung oder Sanierung von verschmutztem Boden
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.