2. Verfahren
Verfahren
Titel: Těžba a přiblížení dřevní hmoty harvestorovou technologií v roce 2025 – 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění a provedení těžby a přiblížení dřevní hmoty harvestorovou technologií.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Těžba a přiblížení dřevní hmoty harvestorovou technologií v roce 2025 – 2026