2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług kontroli, konserwacji, napraw i utrzymania urządzeń zabawowych, wyposażenia i ogrodzeń urządzonych terenów rekreacyjnych w tym placów zabaw i siłowni plenerowych na obszarze Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy w 2026 roku
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług kontroli, konserwacji, napraw i utrzymania urządzeń zabawowych, wyposażenia i ogrodzeń urządzonych terenów rekreacyjnych, w tym placów zabaw i siłowni plenerowych, zlokalizowanych na obszarze Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy w 2026 r. 2) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera: a) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ; b) Wzór umowy – Załącznik nr 7 do SWZ; c) Wykaz ogólnodostępnych terenów rekreacyjnych wraz z ich wyposażeniem będących w zarządzie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy - Załącznik nr 1 do umowy; d) Warunki techniczne i zasady wykonywania prac - Załącznik nr 2 do umowy.
Interne Kennung: UD-II-WZP.271.1.2026.MBR/PN-u
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001