2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZPO 2025-PHD-1 konkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie opieki paliatywnej, hospicyjnej, długoterminowej realizowane w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienia
Beschreibung: ZPO 2025-PHD-1 konkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie opieki paliatywnej, hospicyjnej, długoterminowej realizowane w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 588766-2025
Interne Kennung: ZPO 2025-PHD-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen