2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sběr, svoz, využívání a zneškodňování komunálních odpadů ve městě Studénka
Beschreibung: poskytování služeb od 1. 5. 2025 po dobu 60ti měsíců: a) sběr, svoz a odstranění směsného komunálního odpadu ze svozových nádob, b) sběr, svoz a využití či odstranění tříděného komunálního odpadu (papír – plasty – sklo - BRO), c) provoz velkoobjemových kontejnerů o objemu 5 m3, d) svoz, využití a odstranění objemných, nebezpečných a ostatních odpadů ze sběrného místa, e) sběr, svoz a odstranění odpadu kategorie 19 08 05 z mechanicko – biologické ČOV, f) sběr, svoz a odstranění směsného komunálního odpadu nebo tříděného komunálního odpadu od budov a zařízení v majetku města
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Sběr, svoz, využívání a zneškodňování komunálních odpadů ve městě Studénka
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo změnit zahájení poskytování služeb svozu komunálního odpadu (plastu, papíru a BRO) od rodinných domů od 1.6.2025, tzn. poskytování služeb svozu komunálního odpadu od rodinných domů bude zajišťováno po dobu 59ti měsíců.