770961-2025 - Wettbewerb
Polen – Bleifreies Benzin – Dostawa paliw płynnych i materiałów eksploatacyjnych do samochodów służbowych i sprzętu RDW w Lublinie z/s w Bychawie w 2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa paliw płynnych i materiałów eksploatacyjnych do samochodów służbowych i sprzętu RDW w Lublinie z/s w Bychawie w 2026 r.
BeschreibungZadanie Nr 1 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego Odwodu Drogowego w Bełżycach. Zadanie Nr 2 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego RDW w Lublinie z/s w Bychawie oraz Obwodu Drogowego w Krzczonowie. 1.Warunki dostawy: a) Tankowanie pojazdów i zakup materiałów eksploatacyjnych - bezgotówkowe na stacji paliw Wykonawcy. b) Stacja paliw powinna znajdować się w odległości nie większej niż 5 km od: - dla zadania nr 1: siedziby Obwodu Drogowego w Bełżycach (Bełżyce, ul. S. Żeromskiego 3 ). - dla zadania nr 2: siedziby Rejonu Dróg Wojewódzkich (Bychawa ul. A. Budnego 5). 2.Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub obydwa zadania. 3.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: - Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor ZDW w Lublinie, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. - Z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą e-maila: (iod@zdw.lublin.pl). Szczegółowe informacje dotyczące RODO znajdują się w dokumentach zamówienia. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy PZP najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający zgodnie z art. 455 ust 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość dokonania zmiany umowy określonych szczegółowo w projekcie umowy. 6. Termin realizacji zamówienia: w okresie od dnia podpisania umowy lecz nie wcześniej niż od dnia 01 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. 7. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 04.03.2026 r.
Interne KennungR4.ST.372.38.2025.ac
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenswstępne ogłoszenie informacyjne nr 83844-2025 z 06.02.2025 r.
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm. ), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe, 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse, 39831500 Fahrzeugreiniger, 09211100 Motorenöle
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie Nr 1 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego Obwodu Drogowego w Bełżycach.
Beschreibung1) Zad. nr 1 ( do pojazdów i sprzętu Obwodu Drogowego w Bełżycach ) Dostawa polegać będzie na: a) tankowaniu benzyny bezołowiowej 95 w ilości do 700 l. b) tankowaniu oleju napędowego w ilości do 9 000 l. c) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, żarówki, rękawice ochronne, ściereczki , itp.)
Interne KennungR4.ST.372.38.2025.ac - zad. 1
LosLOT-0002
TitelZadanie Nr 2 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego RDW w Lublinie z/s w Bychawie oraz Obwodu Drogowego w Krzczonowie.
Beschreibung1) Zad. nr 2 - do pojazdów RDW, pojazdów i sprzętu Obwodu Drogowego w Krzczonowie Dostawa polegać będzie na: a) tankowaniu benzyny bezołowiowej 95 w ilości do 2200 l. b) tankowaniu oleju napędowego w ilości do 18 650 l. c) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, żarówki, rękawice ochronne, ściereczki , itp.)
Interne KennungR4.ST.372.38.2025.ac - zad. 2