771048-2025 - Wettbewerb
Polen – Kaffee, Tee und zugehörige Produkte – Dostawa żywności do bieżącego żywienia wojsk w 2026 roku – KAWA, HERBATA, SOSY, ZUPY, PRZYPRAWY PRZETWORZONE, DANIA INSTANT, PRODUKTY WEGETARIAŃSKIE (zamówienie z podziałem na 4 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa żywności do bieżącego żywienia wojsk w 2026 roku – KAWA, HERBATA, SOSY, ZUPY, PRZYPRAWY PRZETWORZONE, DANIA INSTANT, PRODUKTY WEGETARIAŃSKIE (zamówienie z podziałem na 4 części)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 4 następujące części: 1) Część nr 1: Dostawa kawy, herbaty; 2) Część nr 2: Dostawa sosów, zup, przypraw przetworzonych; 3) Część nr 3: Dostawa dań instant; 4) Część nr 4: Dostawa produktów wegetariańskich. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 2) Formularz kalkulacji ceny ofertowej zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, 3) Formularz kalkulacji ceny ofertowej zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, 4) Formularz kalkulacji ceny ofertowej zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3, 5) Formularz kalkulacji ceny ofertowej zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych - stanowi załącznik nr 5 SWZ. 6. Miejscem dostawy jest: Magazyn żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Rzeszów – ul. Lwowska 5; Magazyn żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Nisko – ul. Sandomierska 20; Magazyn żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Jarosław – ul. 3 Maja 80; Magazyn żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Przemyśl – ul. 29 Listopada 1.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15891400 Suppen, 15871260 Soßen, 15870000 Würzmittel, 15870000 Würzmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawy kawy, herbaty
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych. 1) Część nr 1: Dostawa kawy, herbaty; 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 2) Formularz kalkulacji ceny ofertowej zał. nr 1A do SWZ – dot. części nr 1, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi załącznik nr 5 SWZ 6. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowne (załącznik nr 4 do SWZ). 7. Częstotliwość dostaw: maksymalnie 1 raz w tygodniu dla każdego z odbiorców.
Interne KennungZP/9/2026 część nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie dostaw wyszczególnione w Załączniku nr 1A do SWZ. 1. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2026 r. złoży Wykonawcy telefonicznie oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 2. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 3. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust.1 w terminie do 7 grudnia 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 4. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0002
TitelDostawa sosów, zup przypraw przetworzonych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych. 1) Część nr 2: Dostawa sosów, zup przypraw przetworzonych 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 2) Formularz kalkulacji ceny ofertowej zał. nr 1B do SWZ – dot. części nr 2, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi załącznik nr 5 SWZ 6. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowne (załącznik nr 4 do SWZ). 7. Częstotliwość dostaw: maksymalnie 1 raz w tygodniu dla każdego z odbiorców.
Interne KennungZP/9/2026 część nr 2
Beschreibung der OptionenZgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie dostaw wyszczególnione w Załączniku nr 1B do SWZ. 1. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2026 r. złoży Wykonawcy telefonicznie oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 2. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 3. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust.1 w terminie do 7 grudnia 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 4. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0003
TitelDostawa dań instant
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych. 1) Część nr 3 Dostawa dań instant 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 2) Formularz kalkulacji ceny ofertowej zał. nr 1C do SWZ – dot. części nr 3, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi załącznik nr 5 SWZ 6. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowne (załącznik nr 4 do SWZ). 7. Częstotliwość dostaw: maksymalnie 1 raz w tygodniu dla każdego z odbiorców.
Interne KennungZP/9/2026 część nr 3
Beschreibung der OptionenZgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie dostaw wyszczególnione w Załączniku nr 1C do SWZ. 1. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2026 r. złoży Wykonawcy telefonicznie oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 2. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 3. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust.1 w terminie do 7 grudnia 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 4. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.
LosLOT-0004
TitelDostawa produktów wegetariańskich
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych. 1) Część nr Dostawa produktów wegetariańskich 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi: załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółową specyfikację ilościową określa: 2) Formularz kalkulacji ceny ofertowej zał. nr 1D do SWZ – dot. części nr 4, - w zależności od części, o które ubiegać będzie się Wykonawca. Załączniki te stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie minimalnych wymagań jakościowych stanowi załącznik nr 5 SWZ 6. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowne (załącznik nr 4 do SWZ). 7. Częstotliwość dostaw: maksymalnie 1 raz w tygodniu dla każdego z odbiorców.
Interne KennungZP/9/2026 część nr 4
Beschreibung der OptionenZgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje a Wykonawca wyraża zgodę na prawo opcji. Prawem opcji objęte jest świadczenie dostaw wyszczególnione w Załączniku nr 1D do SWZ. 1. Zamawiający w terminie odpowiednio do 7 grudnia 2026 r. złoży Wykonawcy telefonicznie oświadczenie o zleceniu wykonania opcji. 2. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w przypadku przydzielenia środków finansowych na realizacje zadań stanowiących przedmiot umowy i w konsekwencji pokrycia w planie finansowym Zamawiającego w określonym opcją zakresie. 3. Niezłożenie przez Zamawiającego oświadczenia, o którym mowa w ust.1 w terminie do 7 grudnia 2026 r. oznacza rezygnację z pozostałej części przedmiotu zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy przysługuje jedynie wynagrodzenie za wykonane dostawy. 4. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane prawo opcji, dotyczące realizacji dostaw i że nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie zlecenia przez Zamawiającego realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie objętym opcją.