77112-2025 - Wettbewerb
Polen – Projektaufsicht und Dokumentation – Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap II w zakresie obiektu Janów Lubelski Obszar Wiejski i Janów Lubelski Miasto
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap II w zakresie obiektu Janów Lubelski Obszar Wiejski i Janów Lubelski Miasto
Beschreibung1. Część I zamówienia (Janów Lubelski Obszar Wiejski): 1) Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących utworzenia oraz modernizacji cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT - obejmujących wybrane obszary jednostki ewidencyjnej 060505_5 Janów Lubelski Obszar Wiejski - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2) Mając na względzie zapisy zawarte w poszczególnych OPZ na utworzenie oraz modernizację cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 2. Część II zamówienia (Janów Lubelski Miasto): 1) Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących utworzenia oraz modernizacji cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT - obejmujących wybrane obszary jednostki ewidencyjnej 060505_4 Janów Lubelski Miasto - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2) Mając na względzie zapisy zawarte w poszczególnych OPZ na utworzenie oraz modernizację cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 3. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawarte są: Część I zamówienia (Janów Lubelski Obszar Wiejski) - Załącznik nr 1a do SWZ. Część II zamówienia (Janów Lubelski Miasto) – Załącznik nr 1b do SWZ.
Interne KennungL-II.272.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 72316000 Datenanalyse
5. Los
LosLOT-0001
TitelKontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap II w zakresie obiektu Janów Lubelski Obszar Wiejski
Beschreibung1. Część I zamówienia (Janów Lubelski Obszar Wiejski): 1) Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących utworzenia oraz modernizacji cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT - obejmujących wybrane obszary jednostki ewidencyjnej 060505_5 Janów Lubelski Obszar Wiejski - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2) Mając na względzie zapisy zawarte w poszczególnych OPZ na utworzenie oraz modernizację cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 2. Szczegółowe opis przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 1a do SWZ (część I zamówienia (Janów Lubelski Obszar Wiejski)).
Interne KennungL-II.272.1.2025 - Część I
LosLOT-0002
TitelKontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap II w zakresie obiektu Janów Lubelski Miasto
Beschreibung1. Część II zamówienia (Janów Lubelski Miasto): 1) Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących utworzenia oraz modernizacji cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT - obejmujących wybrane obszary jednostki ewidencyjnej 060505_4 Janów Lubelski Miasto - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2) Mając na względzie zapisy zawarte w poszczególnych OPZ na utworzenie oraz modernizację cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500, GESUT, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 1b do SWZ (część II zamówienia (Janów Lubelski Miasto)).
Interne KennungL-II.272.1.2025 - Część II