2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Linia na lata 2026-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Linia na lata 2026-2027. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy (PPU) stanowiące Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: ZP 271.23.2025.AOR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, a składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Linia na lata 2026-2027. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy (PPU) stanowiące Załącznik nr 10 do SWZ.