771123-2025 - Ergebnis
Polen – Rodung – Specjalistyczne przeglądy stanu zadrzewienia przy drogach krajowych województwa wielkopolskiego oraz nadzór merytoryczny w zakresie pielęgnacji i odbiorów zieleni przydrożnej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpecjalistyczne przeglądy stanu zadrzewienia przy drogach krajowych województwa wielkopolskiego oraz nadzór merytoryczny w zakresie pielęgnacji i odbiorów zieleni przydrożnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: usługa specjalistycznego przeglądu stanu zadrzewienia przy drogach krajowych województwa wielkopolskiego oraz nadzór merytoryczny w zakresie pielęgnacji i odbiorów zieleni przydrożnej
Vorherige Bekanntmachung383780-2025
Interne KennungOPO.D-3.2421.13.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211300 Rodung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231800 Führung von Waldbaumschulen
5. Los
LosLOT-0001