2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do immunofluorescencji pośredniej, ELISA, BLOT wraz z dzierżawą sprzętu
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest dostawa odczynników do immunofluorescencji pośredniej, ELISA, BLOT wraz z dzierżawą sprzętu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 2A, 2B, 2C – formularze asortymentowo-cenowe, 2) załącznik nr 2 – Zestawienie parametrów granicznych i ocenianych, 3) załącznik nr 3 – projekt umowy,
Vorherige Bekanntmachung: 520481-2025
Interne Kennung: 30/PN/2025/BK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie numer 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji zamówienia - załączniki numer 2, 2A, 2B, 2C do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie numer 1
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien