771158-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowych w miejscowościach: Budziszów, Tyniec n/Ślęzą i Pustków Wilczkowski realizowana w trybie zaprojektuj – wybuduj.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowych w miejscowościach: Budziszów, Tyniec n/Ślęzą i Pustków Wilczkowski realizowana w trybie zaprojektuj – wybuduj.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę zadania p/n „Budowa kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowych w miejscowościach: Budziszów, Tyniec n/Ślęzą i Pustków Wilczkowski realizowana w trybie zaprojektuj – wybuduj.” Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych zgód, w tym decyzji pozwolenia na budowę/zgłoszenia rozpoczęcia robót, a następnie wykonanie, na podstawie opracowanej przez Wykonawcę dokumentacji, robót budowlanych tj. budowy sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w miejscowościach: Budziszów, Tyniec n/Ślęza oraz Pustków Wilczkowski.
Interne Kennung: RZP.271.35.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę zadania p/n „Budowa kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowych w miejscowościach: Budziszów, Tyniec n/Ślęzą i Pustków Wilczkowski realizowana w trybie zaprojektuj – wybuduj.” Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych zgód, w tym decyzji pozwolenia na budowę/zgłoszenia rozpoczęcia robót, a następnie wykonanie, na podstawie opracowanej przez Wykonawcę dokumentacji, robót budowlanych tj. budowy sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w miejscowościach: Budziszów, Tyniec n/Ślęza oraz Pustków Wilczkowski. Szczegóły w SWZ.