2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług opieki medycznej dla Pracowników Spółki i ich rodzin oraz współpracowników
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla uprawnionych pracowników Zamawiającego oraz członków ich rodzin, polegających na: a) wykonywaniu badań lekarskich dla Pracowników Zamawiającego z zakresu medycyny pracy, b) zapewnieniu udziału lekarza medycyny pracy w pracach Komisji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, c) świadczeniu usług medycznych dla Osób Uprawnionych, d) wykonywaniu innych czynności przewidzianych Umową. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik 1 do Projektowanych postanowień Umownych, stanowiących Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Przedmiotowe Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. art. 132 w zw. z art. 378 oraz art. 392 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) jako sektorowe zamówienie publiczne na usługi społeczne. 4. Do przedmiotowego Postępowania zastosowanie mają również przepisy ustawy z dnia 29 czerwca 2011 r. o przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie obiektów energetyki jądrowej oraz inwestycji towarzyszących (Rozdział 6) (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1156), dalej zwaną Ustawą Inwestycyjną. 5. Ilekroć w niniejszym Ogłoszeniu jest mowa o Specyfikacji lub SWZ – oznacza to Specyfikację Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, które stanowią jej integralną część. 6. Zamawiający informuje, że postępowanie o zamówienie publiczne będzie prowadzone z wykorzystaniem Platformy Zakupowej Zamawiającego. 7. Adres strony internetowej prowadzonego Postępowania: https://pz.pej.pl (pod tym adresem będą udostępniane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty Zamówienia bezpośrednio związane z Postępowaniem o udzielenie Zamówienia). 8. W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym składanie Ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń, z uwzględnieniem wyjątków wskazanych w Ustawie PZP, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy, dostępnej pod adresem: https://pz.pej.pl. 9. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia, musi posiadać konto na Platformie Zakupowej. Zarejestrowanie i utrzymywanie konta na Platformie Zakupowej oraz korzystanie z Platformy jest bezpłatne. 10. Wymagania techniczne i organizacyjne korzystania z Platformy określa Regulamin Platformy (dostępny pod adresem internetowym https://pz.pej.pl/user/terms). Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia tj. bezpłatnie rejestrując się lub logując (w przypadku posiadania konta na Platformie), akceptuje warunki korzystania z Platformy, określone w Regulaminie oraz uznaje go za wiążący. 11. Szczegółowe informacje dotyczące środków komunikacji elektronicznej znajdują się w punkcie 17 SWZ. 12. Zamawiający na podstawie art. 139 ust. 1 Ustawy PZP, przewiduje tzw. procedurę odwróconą, tzn. najpierw dokona badania i oceny Ofert dla ustalenia najwyżej ocenionej Oferty, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego Oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu. Informacje w tym zakresie zawarto w pkt 15 SWZ. 13. Wykonawca na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia, zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą: 13.1) Na podstawie art. 393 ust. 1 pkt 3 Ustawy PZP, w celu wykazania braku podstaw wykluczenia, o których mowa w pkt 13.3. SWZ, Wykonawca składa oświadczenie, którego Wzór stanowi Załącznik nr 10 do SWZ. 13.2) W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca przedstawia, wraz ze swoim oświadczeniem, o którym mowa w pkt 13.1) powyżej, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia. 13.3) W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o którym mowa w pkt 13.1) powyżej, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o Zamówienie. 13.4) W przypadku gdy Wykonawca planuje powierzyć część zamówienia, stanowiącą ponad 10% wartości zamówienia, do wykonania przez podwykonawców i dostawców, i są oni znani, Zamawiający żąda od Wykonawcy przedstawienia oświadczenia, o którym mowa w pkt 13.1) powyżej w zakresie tych podwykonawców i dostawców. 14. Zamawiający, stosownie do art. 139 ust. 2 Ustawy PZP, w związku z pkt 2.3 SWZ, będzie żądać złożenia oświadczenia JEDZ, wyłącznie od Wykonawcy, którego Oferta zostanie najwyżej oceniona. Informacje w tym zakresie zawarto w punkcie 15 SWZ. 15. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych aktualnych na dzień złożenia, o których mowa w punkcie 15 SWZ. 16. Na podstawie art. 42 ust. 2 Ustawy Inwestycyjnej Zamawiający informuje, że w przypadku, gdy w określonym terminie Wykonawca nie złożył wymaganych przez Zamawiającego podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt 15.4. SWZ, lub nie złożył pełnomocnictw, albo złożył wymagane przez Zamawiającego środki dowodowe, o których mowa w pkt 15.4. SWZ, zawierające błędy, lub złożył wadliwe pełnomocnictwa, Zamawiający wzywa go do złożenia odpowiednio podmiotowych środków dowodowych lub pełnomocnictw, w wyznaczonym terminie, nie więcej niż trzykrotnie, chyba że mimo ich złożenia Oferta Wykonawcy podlega odrzuceniu albo konieczne byłoby unieważnienie Postępowania. Złożone na wezwanie Zamawiającego środki dowodowe powinny potwierdzać spełnianie przez Wykonawcę warunków udziału w Postępowaniu oraz spełnianie przez oferowane usługi wymagań określonych przez Zamawiającego, nie później niż w dniu, w którym upłynął termin składania Ofert. 17. Informacja o podmiotowych środkach dowodowych dotyczących Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej znajduje się w punkach 15.6-15.8 SWZ.
Interne Kennung: POST/K/PZP/PN/2025/121/JS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 392 ust. 2 pkt 2) Ustawy PZP Zamawiający, udzielając zamówień sektorowych na usługi społeczne i inne szczególne usługi może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe informacje zawarte są w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu usług opieki medycznej dla Pracowników Spółki i ich rodzin oraz współpracowników. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik 1 do Projektowanych postanowień Umownych, stanowiących Załącznik Nr 1 do SWZ.