See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomsten voor communicatiestrategie en grafisch ontwerp.
Beschreibung: De aanbestedende overheid zoekt met deze overheidsopdracht meerdere externe partners die ondersteuning kunnen bieden aan entiteiten van de Vlaamse overheid die nood hebben aan communicatiestrategieën, -content en -materiaal in alle mogelijke vormen. Deze nood kan gaan van het realiseren van zowel digitale als niet-digitale grafische ontwerpen tot het ontwikkelen van (communicatie)strategieën en het breed uitrollen van communicatieacties.
Interne Kennung: 2024/HFB/MPMO/123086
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79413000 Marketing-Beratung, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024/HFB/MPMO/123086 - 1
Beschreibung: De aanbestedende overheid zoekt met deze overheidsopdracht meerdere externe partners die ondersteuning kunnen bieden aan entiteiten van de Vlaamse overheid die nood hebben aan communicatiestrategieën, -content en -materiaal in alle mogelijke vormen. Deze nood kan gaan van het realiseren van zowel digitale als niet-digitale grafische ontwerpen tot het ontwikkelen van (communicatie)strategieën en het breed uitrollen van communicatieacties. Perceel 1 - communicatiestrategie inclusief grafisch ontwerp omvat alle dienstverlening m.b.t. communicatie zoals strategie, creatieve conceptontwikkeling, creatie van content en grafisch ontwerp. Hiervoor is de Vlaamse overheid op zoek naar sterke strategische en creatieve externe partners die zeker ook het communicatie- en marketingbeleid kunnen versterken en een uitgesproken en zeer diverse rol kunnen opnemen op het vlak van strategie, creatieve conceptontwikkeling, creatie van content en grafisch ontwerp.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2024/HFB/MPMO/123086 - 2
Beschreibung: De aanbestedende overheid zoekt met deze overheidsopdracht meerdere externe partners die ondersteuning kunnen bieden aan entiteiten van de Vlaamse overheid die nood hebben aan communicatiestrategieën, -content en -materiaal in alle mogelijke vormen. Deze nood kan gaan van het realiseren van zowel digitale als niet-digitale grafische ontwerpen tot het ontwikkelen van (communicatie)strategieën en het breed uitrollen van communicatieacties. Perceel 2 – Grafisch ontwerp omvat louter grafisch ontwerp, zonder dat hierbij nood is aan de uitwerking van een communicatiestrategie of van een creatief concept door de opdrachtnemer. Voorbeelden zijn het ontwerpen van flyers, affiches en uitnodigingen, het ontwerpen en bewerken van social media-content en (digitale) banners, het toepassen van de huisstijl, het opmaken van (web)sjablonen en websites, … Hiervoor is de Vlaamse overheid op zoek naar een externe partner die creatief sterk is in de creatie van content en grafisch ontwerp, maar ook vertrouwd is met webdesign en coderen en bovenal verfrissend uit de hoek kan komen.
Interne Kennung: 2