2. Verfahren
Verfahren
Titel: Genudbud af indkøb og levering af tankkort til Tønder Service
Beschreibung: Udbuddet vedrører indkøb og levering af tankkort til køb af diesel, truckdiesel og blyfri 95 til ordregiver.For nærmere beskrivelse af de udbudte produkter og varegrupper, herunder de krav varerne skal opfylde, henvises til kravspecifikation (bilag 2) og tilbudslisten (bilag 3) samt eventuelle rettelser og besvarelse af spørgsmål.
Vorherige Bekanntmachung: 639409-2025
Vorherige Bekanntmachung: 452302-2025
Interne Kennung: 270543647
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Offentligt udbud
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132000 Benzin, 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0000