2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór operatora publicznego transportu zbiorowego na obszarze Gminy Płużnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego, w zakresie gminnych przewozów pasażerkich w transporcie drogowym na liniach komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Płużnica. Organizator dokona wyboru operatora zgodnie z art. 22 ust.1 pkt 1 Ustawy z dnia 16 grudnia 20210 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz.U. z 2025 r. poz. 285 i 1173)
Interne Kennung: ZP.271.30.2025
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001