2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor onderhouds- en herstellingswerken aan liften
Beschreibung: Woonmaatschappij Dender-Zuid beschikt over heel wat liftinstallaties in diverse gebouwen in Ninove, Geraardsbergen, Aalst, Denderleeuw, Erpe-Mere, Haaltert, Lede en Wichelen. Door middel van deze raamovereenkomst zal het bestuur 1 dienstverlener aanstellen voor: 1. Deel 1: het onderhouden van de liftinstallaties: het betreft een onderhoudscontract van het type “beperkte omnium” : periodiek preventief onderhoud 2. Deel 2: het uitvoeren van herstellingen (die niet in het onderhoud begrepen zijn) en kleine aanpassingen; Deze raamovereenkomst is GEEN 100% exclusiviteitsovereenkomst. Het bouwen van nieuwe liftinstallaties en uitvoeren van renovaties / moderniseringen zit niet in deze overeenkomst vervat. De overeenkomst kan bijkomend uitgebreid worden met het onderhoud van nieuwe nog te bouwen installaties.
Interne Kennung: PPP0P7-288/5167/2025/138
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/138_1
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen