2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Nowogródek Pomorski
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Nowogródek Pomorski, tj. - nieruchomości zamieszkanych, - nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe, lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, 2) Wykonawca zobowiązany jest do odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych na nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Wykaz nieruchomości, na których powstają odpady komunalne stanowi załącznik do specyfikacji warunków zamówienia. 3) Wykonawca zobowiązany jest do zorganizowania i prowadzenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w promieniu 60 km od siedziby Gminy Nowogródek Pomorski, do którego mieszkańcy z terenu Gminy Nowogródek Pomorski będą mogli nieodpłatnie oddać odpady wymienione w tabeli nr 2 opisu przedmiotu zamówienia. PSZOK musi spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013 roku w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. z 2013 r. poz. 122). Koszt dostarczenia odpadów do PSZOK ponosi mieszkaniec. 4) Wykonawca jest zobowiązany dostarczać worki do selektywnej zbiórki odpadów właścicielom nieruchomości, prowadzącym selektywną zbiórkę odpadów, w zabudowie jednorodzinnej, zagrodowej oraz wielorodzinnej. Worki muszą być dostarczane w sposób ciągły i w ilościach niezbędnych do właściwej zbiórki odpadów między kolejnymi odbiorami z nieruchomości. 5) Wykonawca jest zobowiązany opracować wykaz tras przejazdu pojazdów odbierających odpady wraz z podaniem liczby kilometrów każdej trasy i dostarczyć zamawiającemu przed podpisaniem umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BRG.271.23.2025.AF