2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazu ziemnego obejmującego sprzedaż i dystrybucję gazu dla obiektów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze. Punkty poboru gazu: a) Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny. b) Portiernia Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny.
Interne Kennung: ZP-2051-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunków realizacji przedmiotu zamówienia został zawarty we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.