2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voertuigentransport DRZ
Beschreibung: Het sluiten van een raamovereenkomst voor het verrichten van diensten met betrekking tot voertuigentransport. De opdracht betreft het transporteren van overtollige en in beslag genomen voertuigen, zoals beschreven in het Beschrijvend document. De opdracht is voor de maximale looptijd - vier (4) jaar - geraamd op € 8.400.000,00 exclusief btw. De maximale waarde is voor de maximale duur € 8.900.000,00 exclusief btw.
Interne Kennung: IUC23-711
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Voertuigentransport
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties: De raamovereenkomst kan na de initiële looptijd (27 maanden) met een periode van twee (2) maal één (1) jaar.