See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Gościeradów w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, prac melioracyjnych oraz szkółkarstwa i nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gościeradów w roku 2025.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – pozyskanie maszynowe drewna (II i III kl.) – leśnictwa: Świeciechów, Borów, Irena, Brzoza, Chwałowice, Antoniów.
Beschreibung: Usługi związane z usługami z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania maszynowego i zrywki drewna do wykonania na terenie leśnictw Świeciechów, Borów, Irena, Brzoza, Chwałowice, Antoniów.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - pozyskanie maszynowe drewna obręb Poligon
Beschreibung: Usługi związane z usługami z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania maszynowego i zrywki drewna do wykonania w obrębie Poligon.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III – Pozyskanie maszynowe drewna – obręb Gościeradów
Beschreibung: Usługi związane z usługami z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania maszynowego i zrywki drewna do wykonania w obrębie Gościeradów.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - leśnictwa: Kotówka, Świeciechów
Beschreibung: Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w Leśnictwach Kotówka i Świeciechów, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V leśnictwo: Dąbrowa
Beschreibung: Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w Leśnictwie Dąbrowa, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Leśnictwa Marynopole, Szkółkarskie Marynopole
Beschreibung: Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w Leśnictwach Marynopole i Szkółkarskie Marynopole, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII - Leśnictwo Borów
Beschreibung: Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w Leśnictwie Borów, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII - Leśnictwa Irena, Stawki
Beschreibung: Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w Leśnictwach Irena i Stawki, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX - Leśnictwa Budy, Brzoza
Beschreibung: Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w Leśnictwach Budy i Brzoza, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X - Leśnictwa Chwałowice, Antoniów
Beschreibung: Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w Leśnictwach Chwałowice i Antoniów, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI - Leśnictwo Nowiny
Beschreibung: Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w Leśnictwie Nowiny, obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII - prace szkółkarskie, nasiennictwo
Beschreibung: Usługi związane bezpośrednio z prowadzeniem gospodarki leśnej w Leśnictwie Szkółkarskim Marynopole, obejmujące prace z zakresu prac szkółkarskich, nasiennictwa.