2. Verfahren
Verfahren
Titel: A02.47.2024 Beveiliging- en alarmcentralediensten opvanglocaties Oekraïense ontheemden
Beschreibung: Beveiligings- en alarmcentralediensten voor de opvanglocaties in gemeente Leiden. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: A02.47.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare aanbesteding voor de beveiliging- en alarmcentralediensten van opvanglocaties Oekraïense ontheemden t.b.v. Gemeente Leiden
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: perceel 1 - Beveiliging- en alarmcentralediensten opvanglocaties
Beschreibung: Beveiliging- en alarmcentralediensten opvanglocaties gemeente Leiden Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -