2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-werkplekapparatuur en dienstverlening
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van werkplekapparatuur (zoals laptops, monitoren en accessoires) en bijbehorende dienstverlening (installatie, support en beheer) voor circa 300-350 werkplekken. De opdracht omvat de levering van werkplekapparatuur (zoals laptops, monitoren en accessoires) en bijbehorende dienstverlening (installatie, support en beheer) voor circa 300-350 werkplekken. De overeenkomst heeft een looptijd van maximaal 6 jaar en een geraamde waarde van circa €1.875.000 exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbaar
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: de levering van smartphones, laptops en bijbehorende accessoires, inclusief dienstverlening voor uitrol, ondersteuning en beheer gedurende de looptijd van de overeenkomst, ten behoeve van de medewerkers van gemeente Noordenveld. De opdracht omvat de levering van werkplekapparatuur (zoals laptops, monitoren en accessoires) en bijbehorende dienstverlening (installatie, support en beheer) voor circa 300-350 werkplekken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Eventuele aanvullende aankopen hoeven niet beperkt te blijven tot de in de aanbestedingsleidraad genoemde leveringen en diensten, mits deze in directe relatie staan tot de oorspronkelijke opdracht en binnen de reikwijdte van de overeenkomst vallen.