771514-2025 - Ergebnis
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Údržba, podpora a rozvoj DWH SAS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba, podpora a rozvoj DWH SAS
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění pravidelné údržby a podpory provozu datového skladu a manažerského informačního systému nad databázovým prostředím SAS provozovaném v clusteru na platformě Kubernetes - K8s (dále jako „DS a MIS SAS“). Předmět veřejné zakázky zahrnuje: 1. Službu profylaxe a provozní kontrolu DS a MIS SAS 2. Službu lokalizace Incidentu 3. Službu aktualizace 4. Službu hotline 5. Službu řešení Incidentů a SW úpravy (rozvoj)
Vorherige Bekanntmachung569472-2025
Interne Kennung25_ZAKÁZKA/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 48613000 Elektronische Datenverwaltung
5. Los
LosLOT-0001