See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. tras łańcuchowych oraz ogniw złącznych łańcuchów górniczych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 62/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Trasa dwułańcuchowa ze zgrzebłami kompletna ø18x64/C7x2-320 do przenośnika zgrzebłowego SKAT E180 lub równoważna w ilości 1 785,344 m
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44540000 Ketten
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Trasa dwułańcuchowa ze zgrzebłami kompletna ø18x64/C15x2-320 do przenośnika zgrzebłowego SKAT E180 lub równoważna w ilości 2 916,352 m
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Trasa dwułańcuchowa ze zgrzebłami kompletna ø18x64/C15x2-500 do przenośnika zgrzebłowego GROT-67B-620 lub równoważna w ilości 499,712 m
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Trasa dwułańcuchowa 19x64,5 FAS US EXTRA 7x2-500/AM75, L = 19,092 mb (37 członów) do przenośnika zgrzebłowego (podawarki) kombajnu chodnikowego AM-75 lub równoważna w ilości 2 kpl.
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Trasa trójłańcuchowa kompletna ø18x64 kl. C ze zgrzebłami 65x35x1125 według rys. nr NDZ13-ŁZ-01 do dozownika zgrzebłowego DZ-1300/1x11 Nowomag lub równoważna w ilości 60 m
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Ogniwo złączne uniwersalne ø18x64 kl. C lub równoważne w ilości 207 szt.
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44542000 Kettenglieder
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Ogniwo złączne uniwersalne ø26x92 o podwyższonych własnościach mechanicznych i wytrzymałościowych w stosunku do kl. C lub równoważne w ilości 306 szt.
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Ogniwo złączne uniwersalne ø30x108 o podwyższonych własnościach mechanicznych i wytrzymałościowych w stosunku do kl. C lub równoważne w ilości 617 szt.
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Ogniwo złączne uniwersalne ø34x126 o podwyższonych własnościach mechanicznych i wytrzymałościowych w stosunku do kl. C lub równoważne w ilości 1 666 szt.
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Ogniwo złączne uniwersalne ø38x137 kl. D lub równoważne w ilości 182 szt.
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Ogniwo złączne poziome ø38x126 minimalna siła rozrywająca 1810 kN w ilości 3 178 szt.
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Ogniwo złączne blokowe RAPID OZBR 38x126-107 wg DIN 22258-3 lub równoważne w ilości 332 szt.
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Ogniwo złączne poziome zamkowe RAPID OZPZR 42x146 lub równoważne w ilości 27 szt.
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Ogniwo złączne blokowe RAPID OZBR 34x126-84 wg DIN 22258-3 lub równoważne w ilości 23 szt.
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 - Zamek płaski RUD 38x137 C; 56667 dla łańcuchów strugowych lub równoważny w ilości 87 szt.
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 - Szybkozłącze pionowe łańcuchowe BLOCKMASTER 42x146 lub równoważne w ilości 27 szt.
Interne Kennung: 62/PM/25 - Zadanie 16