See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odzieży i obuwia roboczego i ochronnego oraz SOI na potrzeby PGW Wody Polskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia ochronnego i obuwia roboczego pracownikom Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Dostawy będące przedmiotem zamówienia winny być realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) oraz postanowieniami umowy. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na 12 części. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz zestawienia asortymentowo-cenowe oddzielnie dla każdej części.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.103.2025/RZGW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art 138 ust. 4 ustawy Pzp: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18140000 Zubehör für Arbeitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1: Dostawa odzieży i obuwia roboczego i ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej pracownikom RZGW w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia ochronnego i obuwia roboczego pracownikom RZGW w Białymstoku. Dostawy będące przedmiotem zamówienia będą realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) oraz postanowieniami umowy. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz zestawienia asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.103.2025/RZGW część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2: Dostawa odzieży i obuwia roboczego i ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej pracownikom RZGW w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia ochronnego i obuwia roboczego pracownikom RZGW w Bydgoszczy. Dostawy będące przedmiotem zamówienia będą realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) oraz postanowieniami umowy. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz zestawienia asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.103.2025/RZGW część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3: Dostawa odzieży i obuwia roboczego i ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej pracownikom RZGW w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia ochronnego i obuwia roboczego pracownikom RZGW w Gdańsku. Dostawy będące przedmiotem zamówienia będą realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) oraz postanowieniami umowy. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz zestawienia asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.103.2025/RZGW część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4: Dostawa odzieży i obuwia roboczego i ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej pracownikom RZGW w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia ochronnego i obuwia roboczego pracownikom RZGW w Gliwicach. Dostawy będące przedmiotem zamówienia będą realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) oraz postanowieniami umowy. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz zestawienia asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.103.2025/RZGW część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5: Dostawa odzieży i obuwia roboczego i ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej pracownikom RZGW w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia ochronnego i obuwia roboczego pracownikom RZGW w Krakowie. Dostawy będące przedmiotem zamówienia będą realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) oraz postanowieniami umowy. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz zestawienia asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.103.2025/RZGW część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6: Dostawa odzieży i obuwia roboczego i ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej pracownikom RZGW w Lublinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia ochronnego i obuwia roboczego pracownikom RZGW w Lublinie. Dostawy będące przedmiotem zamówienia będą realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) oraz postanowieniami umowy. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz zestawienia asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.103.2025/RZGW część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7: Dostawa odzieży i obuwia roboczego i ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej pracownikom RZGW w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia ochronnego i obuwia roboczego pracownikom RZGW w Poznaniu. Dostawy będące przedmiotem zamówienia będą realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) oraz postanowieniami umowy. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz zestawienia asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.103.2025/RZGW część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8: Dostawa odzieży i obuwia roboczego i ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej pracownikom RZGW w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia ochronnego i obuwia roboczego pracownikom RZGW w Rzeszowie. Dostawy będące przedmiotem zamówienia będą realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) oraz postanowieniami umowy. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz zestawienia asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.103.2025/RZGW część 8
Los: LOT-0009
Titel: 9: Dostawa odzieży i obuwia roboczego i ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej pracownikom RZGW w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia ochronnego i obuwia roboczego pracownikom RZGW w Szczecinie. Dostawy będące przedmiotem zamówienia będą realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) oraz postanowieniami umowy. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz zestawienia asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.103.2025/RZGW część 9
Los: LOT-0010
Titel: 10: Dostawa odzieży i obuwia roboczego i ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej pracownikom RZGW w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia ochronnego i obuwia roboczego pracownikom RZGW w Warszawie. Dostawy będące przedmiotem zamówienia będą realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) oraz postanowieniami umowy. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz zestawienia asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.103.2025/RZGW część 10
Los: LOT-0011
Titel: 11: Dostawa odzieży i obuwia roboczego i ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej pracownikom RZGW we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia ochronnego i obuwia roboczego pracownikom RZGW we Wrocławiu. Dostawy będące przedmiotem zamówienia będą realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) oraz postanowieniami umowy. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz zestawienia asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.103.2025/RZGW część 11
Los: LOT-0012
Titel: 12: Dostawa odzieży i obuwia roboczego i ochronnego oraz środków ochrony indywidualnej pracownikom KZGW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i sukcesywna dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia ochronnego i obuwia roboczego pracownikom KZGW. Dostawy będące przedmiotem zamówienia będą realizowane zgodnie z zasadami i warunkami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (zwane dalej OPZ) oraz postanowieniami umowy. Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia wspólny dla wszystkich części (Załączniki nr 1 do SWZ) oraz zestawienia asortymentowo-cenowe.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.103.2025/RZGW część 12