See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sukcesywnego odbioru i utylizacji odpadów medycznych wraz z załadunkiem i rozładunkiem dla Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu: Filia 1 - Wielkopolskie Centrum Specjalistyczne; Filia 2 - Szpital Rehabilitacyjno-Kardiologiczny w Kowanówku; Filia 3 - Wielkopolskie Centrum Rehabilitacyjne
Beschreibung: Usługa sukcesywnego odbioru i utylizacji odpadów medycznych wraz z załadunkiem i rozładunkiem dla Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu: Filia 1 - Wielkopolskie Centrum Specjalistyczne; Filia 2 - Szpital Rehabilitacyjno-Kardiologiczny w Kowanówku; Filia 3 - Wielkopolskie Centrum Rehabilitacyjne
Vorherige Bekanntmachung: 663516-2024
Interne Kennung: SZW/DZP/90/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1
Beschreibung: zadanie 1
Interne Kennung: Usługa sukcesywnego odbioru i utylizacji odpadów medycznych